Karnawał!


ofertaBale karnawałowe dla dzieci przy muzyce Baśniowej Kapeli! Przekonaj się sam, jak działa nasza muzyka, jak porywa do tańca i do zabawy! Ponad 100 piosenek na dziesięciu płytach CD.

OFERTA specjalna!

Pełna dyskografia Baśniowej Kapeli - ponad 100 piosenek, trzy słuchowiska, wersje instrumentalne do wybranych utworów – dostępne na 10 płytach CD za jedyne 149zł.

Dla instytucji dogodne terminy płatności.

Twórczość, która bawi i wychowuje. Niezbędna w pracy z dziećmi. Drodzy nauczyciele, sprawdźcie skuteczność tej twórczości!

Radosnej i szalonej, ale bezpiecznej zabawy karnawałowej, wszystkim dzieciom życzy Baśniowa Kapela!

Zamówienia:

Płyty można zakupić poprzez nasz SKLEP lub pisząc na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA! Osoby pragnące zakupić pakiet płyt w cenie 149zł prosimy o zamawianie poprzez email lub wypełniając formularz zamówienia w sklepie internetowym o wpisanie swojego adresu email w polu "Dodatkowe informacje". Dziękujemy!

Kontakt: 

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel: 605 250 021, (12) 389 59 54

Zapraszamy do współpracy i polecamy naszą twórczość dla dzieci. 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W projekcie strony wykorzystano ilustracje
autorstwa Jacka Siudaka.