Warning: Creating default object from empty value in /index.php on line 86
Wiosenny Zwiastun w prezencie na pierwszy dzień wiosny

Wiosenny Zwiastun w prezencie na pierwszy dzień wiosny

krokus3   Dzisiaj Pierwszy Dzień Wiosny. Mały prezencik dla Was, którzy tutaj zaglądacie. Piosenka z płyty "Pomieszanie z poplątaniem". Śpiewa Iwona Nogalska, która gościnnie wystąpiła na tej płycie i w jakiś sposób przynależy do Baśniowej Kapeli. Możecie ją znać jako Rudą z Kopydłowa - Spotkanie z Balladą. W chórkach zaś śpiewają nasze dzieci, oraz ich kuzynki Paulina i Justyna, a także dzieci Artura Kaszowskiego  - Ola i Mikołaj no i pierwszy raz z nami trzy siostry Rosołkówny - Kasia, Agatka i Agnieszka.

Pamiętamy tę wdzięczną sesję nagraniową z udziałem dzieci i wspomnianej Iwonki. Tak się jakoś polubiliśmy, choć rzadko się widujemy, to duchowo blisko nam do siebie. Iwona nagrała z nami jeszcze jedną płytę pt. "Z dnia na dzień" ale to repertuar dla dorosłych. Ponieważ jednak tematy i sprawy poruszane w tekstach trafiły "nas" prosto w serca, toteż otwarliśmy się na siebie i trochę nawzajem pozwierzali. Krótko mówiąc, ani Iwonie, ani nam nie było wówczas sielankowo. Dzisiaj ta zapamiętana buzia, śmieje się w Holandii. Uśmiech Iwony jest taki szczery i serdeczny. Ostatnio spotkaliśmy się pod i na scenie, gdy z Kopydłowem zaprosiłem ją na Jurajskie Dni Jerzmanowic. Nasz Wiosenny Zwiastun ma córeczkę, którą przy okazji całujemy, a słyszymy w głosie mamusi.
Z nostalgią słucham też wspomnianej gromadki dzieci, która śpiewa w chórkach. Było radośnie i śmiesznie. Pewne historie przechowały się do dziś.
Wiosennie wszystkich pozdrawiam.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W projekcie strony wykorzystano ilustracje
autorstwa Jacka Siudaka.