Zaczęło się! Nagrywamy nową płytę!

logogot

Posłuchajcie jak nasza baśniowa Kamilka Malczyk wcieliła się w rolę Gerdy.

Pracujemy nad nowym opowiadaniem. Zainteresowanych repertuarem Baśniowej Kapeli informujemy, że możecie się spodziewać nowej płyty i nowego przedstawienia. Oto wstęp do naszej nowej baśni:

Minęły wieki od czasu, gdy czarodziejskie zwierciadło roztrzaskało się o ziemię, a Królowa Śniegu zamieniła serce małego Kaja w bryłkę lodu. Do dzisiaj ludziom nie udało się oczyścić ziemi z okruszków strasznego lustra. Może dlatego wśród nas zdarzają się ludzie o lodowatych sercach.

Komentarze 

 
0 #3 AS 2012-11-07 21:42
Cytuję Barbara:
Czekałam z niecierpliwości ą na kolejne owoce Waszej twórczości. Kiedy można kupić najnowszą płytę ze scenariuszem. Pozdrawiam!!!


Pani Basiu, nowa płyta ukaże się po 20XI. Pozdrawiam
Adam
Cytować
 
 
+1 #2 Barbara 2012-10-22 19:18
Czekałam z niecierpliwości ą na kolejne owoce Waszej twórczości. Kiedy można kupić najnowszą płytę ze scenariuszem. Pozdrawiam!!!
Cytować
 
 
+1 #1 Beata 2012-10-06 21:05
Witam serdecznie!
Cieszę się bardzo,że powstaje nowe opowiadanie. Pracuje w przedszkolu w Lesznie i posiadam z Waszej oferty już 2 dzieła i jetem bardzo
zadowolona.Szczególnie Zagubiony czas wzruszył moje i rodziców serce Mam ogromną prośbę do państwa. Proszę na mój e-mail przesyłać informacje o nowościach, z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
Beata Biernat
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W projekcie strony wykorzystano ilustracje
autorstwa Jacka Siudaka.